A+ A A-
  • Категорія: Практика
  • Перегляди: 313

Лист пану Авакову

Святослав Літинський

Звернувся до Національна поліція України. Вимагав притягнути @Олександр Фацевич до дисциплінарної відповідальності за порушення Конституції. Факт порушення встановили, до відповідальності не притягнули. Суд встановив -- незаконно.
Пане Arsen Avakov, може тепер притягнете?...

 

Сьогодні Львівський окружний адміністративний суд задовольнив мій позов до @Національна поліція України щодо неналежного розгляду мого клопотання про притягнення заступника керівника Нацполіції @Олександра Фацевича до дисциплінарної відповідальності за невикористання державної мови у службовій діяльності.
Постановою суду визнаної дії Нацполіції щодо неналежного розгляду мого клопотання неправомірними та зобов'язано повторно розглянути клопотання.

Деталі
У грудні 2016 року я звернувся до суду щодо неналежного розгляду мого клопотання, оскільки Нацполіція порушила усі допустимі поняття "всебічності, об'єктивності, належності та розгляду по суті", якими має керуватися державний орган при розгляді звернення та наданні відповіді.
Як завше, Нацполіція позов не визнавала, вважала, що відповідь об'єктивна. А наприкінці січня навіть спробувала схитрувати і не визнаючи позов поліція надіслала ще одну відповідь, при цьому доводила в суді, що попередня повністю відповідає законодавству.
Вдячний суддям адмінсуду за об'єктивний розгляд справи та відновлення моїх порушених конституційних прав!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top