A+ A A-
  • Категорія: Практика
  • Перегляди: 142

Вчора, знайшовши час, написав звернення до президента

Для тих, хто мене ще не знає: я отой самий юнак, котрий вже отримав відповідь на друге звернення до нац.ради.
Вчора у цю спільноту був перепощений міст пост (https://www.facebook.com/miraculous.ua/posts/1583360241777119)
 
Ну а тепер трошки про себе і про дії, які були прийняті та плани:
 
Я Данило, мені вже через місяць буде 15 років. Окрім створювання україномовного контенту на ютубі. підтримання фанатів деяких мультсеріалів, що знімають відео українською, вимаганням відкриття всесвітньовідомих дитячих каналів в Україні, приведенням свого міста до порядку, я закінчую 9 клас. А отже: часу катастрофічно на все це не вистачає.
 
Вчора, знайшовши час, написав звернення до президента. Якщо нічого не буде зроблено, то я думаю, що нам треба буде писати петиції, робити розголос, бо наші діти і мої ровесники мають право дивитися сучасні новинки мультиплікації та кінематографу (не московитських "Машей і мєдвєй", "фіксікофф" на ущємльонном). Наразі, ми маємо 2 дитячих канали: "ПЛЮСПЛЮС" та "Піксель". Всі інші дуже дрібні, або розповсюджуються лише у кабельних мережах. Себто, у нас всього 2 загальнонаціональних дитячих каналів! Зате новинних купа! У Болгарії, Ізраїлі та у інших дрібних країнах з населенням у рази меньше ніж в України є свій Дісней Ченел, а у нас його нема (закрили ще в 2013 році).
 
На тих каналах, що є загальнонаціональними у нас крутять місяцями одне й теж. І воно в основному розраховано на аудиторію 0-7 років. Після того, як ваша дитина пійде в школу, стане підлітком, вона буде змушена перейти у російськомовне середовище, бо українського аналогу нема. Вам можуть здаватись будь-які американські сіткоми "Діснея" досить тупими, але ваша дитина буде просто дивитись московитський контент, що пропагує самі знаєте що. Або буде дивитися ті самі американські сітками та мультсеріали, тільки на московитьскій. Поки у нас у країні не буде створено україномовного середовища для підлітків, вони будуть далі знати і розуміти ущємльонний, залишатися у російському інформаційному та культурному полі. Якщо вона буде мати україномовний аналог, то вона швидко забуде російську і вийде з інформаційного та культурного поля ерефії. Що краще: ваша дитина у підлітковому віці буде жити як це пропагує кацапське середовище (вульгарність, матюки, деградація), чи європейське? Я не заперечую: у американських та європейских сіткомах та мультсеріалах теж багато негативу, але все одно, вони пропагують кращі ідеї ніж російські. Наприклад, у країнах, чия молодь залишились під впливом російського культурного середовища вищий рівень наркоманії, алкоголізмку, відсутності громадянської позиції, знання своїх прав. Ви чули, що слухає ваша дитина? Я знайомий з багатьма ровесниками, вони постійно жаліються, що їх однокласники слухають усіляких Фейсів, шмейсів... А ваша дитина б могла слухати зарубіжні пісні, розвивати знання іноземної мови, а не московитської. А це відкриває величезні можливості. Не обов'язково імміграція, ваша дитина отримає доступ до всіх познань світової науки, шедеврів класиків. Саме для того, щоб створити альтернативу російському культурному середовищу, я вимагаю відкриття зарубіжних дитячих каналів в Україні на українській мові, щоб наші діти змогли залишатися в україномовному середовищі у шкільному та підлітковому віці і формувались як громадяни України, з європейським цивілізованим вибором, а не московії. Молодь - це наше майбутнє. Якщо ми не зробимо нічого, щоб вона розвивалася в українському середовищі, вона стане такою ж мокшою. І Україна залишатиметься під протекцією мокш.
 
Наступними будуть іноземні пізнавальні канали. А нижче скріншот звернення. Т.я. я куратор деяких українських фендомів, я можу сказати що відчувають мої колеги, знайомі. Вони деморалізовані, бо вони створюють україномовний контент, який на жаль не користується популярністю. Популярністю користуються ерефійські групи, хоча ми створюємо альтернативу. Ну і наразі, нам окрім перекладу європейського та американського контенту, нам потрібно створювати свій гідний вітчизняний. Але це скоріше питання до Мінкультури і тема для окремого посту.
 
Дякую за увагу! Вибачаюсь за такий довгий пост. Це моя думка. Про результати боротьби ви зможете дізнатись у моїх групах, на моїй сторінці та у цій спільноті.
 
Daniel Shevchenko
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top