A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 702

Гала-концерт "Ше.Пісня 2018"

 

Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», присвячений 204 річниці народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців цьогорічного відбору.

Цього року конкурсанти подавали заявки з Києва та області, Чернігівщини, Хмельниччини, Вінничини, Харківщини, Івано-Франківська і  навіть з Криму.

В десятку найкращих увійшли гурти «Mysterya», «TaRuta», «Брати Станіслава», «Сонце», вокальний ансамбль «Ягідки», дитячий хор «Пектораль» дует Міхи Невідомського і Юлії Качули. Серед бардів журі обрало Володимира Пироженко, Юрія Гусарука та Богдана Тарасюка.

9 березня у Києві в Колонній залі КМДА відбудеться фінальний гала-концерт та нагородження фіналістів конкурсу «Ше.Пісня». У концерті візьмуть участь музиканти, які увійшли до фіналу. Ведучий гала-концерту — Олександр Висоцький.

«Тарас Шевченко одночасно геніальний і простий. Наш конкурс спрямований на те, щоб дедалі ширша аудиторія відчувала цю геніальність і простоту Кобзаря. Цього року ми скасували обмеження щодо виключно акустичних композицій, а ще зробили три номінації: «Гурти», «Барди» і «Вокальні колективи». І маємо результат — цьогорічні фіналісти конкурсу показали нам дійсно якісну українську музику», — розповів один з організаторів конкурсу Ігор Двигало.

Оцінювали конкурсантів відомі українські музиканти та культурні діячі: лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк, лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко, український хоровий диригент, заслужений діяч мистецтв України, засновник і керівник хору «Хрещатик» Лариса Бухонська, український бандурист, народознавець, рок-музикант, композитор Живосил Лютий, засновник конкурсу «Ше.Пісня» та фестивалю «Ше.Fest» Юлія Капшученко-Шумейко.

Нагадаємо, що в лютому відбувався конкурс на найкраще виконання пісень на слова Шевченка. Це вже третій конкурс фестивалю Тараса Шевченка, за результатами якого щороку традиційно відбувається запис збірників пісень «Ше.Пісня».

Партнери конкурсу – ГО «Студентська свобода» та «Ліга молоді України»; за підтримки фракції ВО «Свобода» в Київській міській раді та народного депутата Юрія Левченка.

Організатор: фестиваль Тараса Шевченко Ше.Fest.

 

Дата гала-концерту – 9 березня. Початок о 19:00

Адреса: вул. Хрещатик, 36 (Колонна зала КМДА, 2-й поверх)

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

 

Оргкомітет Ше.Fest

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top