A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 406

Заворушення в індійському Кашмірі: щонайменше 20 людей загинули

Демонстрації сталися після того, як індійські війська розпочали операцію в південному Кашмірі
 
Внаслідок сутичок поблизу міста Срінагар в індійському штаті Кашмір 1 квітня загинули щонайменше 20 людей, повідомляє Главком.
 
Серед них, за повідомленнями влади, троє індійських військових, 13 імовірних бойовиків та четверо цивільних. Десятки людей також були поранені в сутичках між протестувальниками та поліцією.
 
За офіційними даними, поліція відкрила вогонь після того, як тисячі демонстрантів вийшли на вулиці, де стали кидати каміння й виголошувати гасла проти індійського правління в регіоні.
 
Демонстрації сталися після того, як індійські війська розпочали операцію в південному Кашмірі, де активізувалися антиіндійські бойовики.
 
Порушення режиму припинення вогню в Кашмірі є частими, незважаючи на договір від листопада 2017 року, у якому йдеться, що «дух» перемир'я 2003 року має бути відновлений для захисту невинуватих людей.
 
Кашмір фактично розділений головно між Пакистаном і Індією (ще частину утримує Китай), але обидві країни претендують на всю територію і з 1947 року через це вже мали дві війни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top