A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 341

Депутати німецької партії "Ліві" відвідали у в'язниці Пучдемона

Депутати німецької партії "Ліві" Дітер Дем і Цаклін Настіч відвідали в неділю в тюрмі міста Ноймюнстер колишнього главу каталонського уряду Карлеса Пучдемона.
 
Про це повідомляє ЄП з посиланням на Deutsche Welle.
 
Настіч після візиту повідомила, що екс-глава уряду Каталонії був у доброму гуморі. Партія "Ліві" - єдина політична сила в Німеччині, яка відкрито виступає проти екстрадиції Пучдемона в Іспанію.
 
Настіч також згадала німецько-каталонські відносини під час нацистського режиму. Вона нагадала, що президент каталонської держави, яке деякий час існувала під час громадянської війни в Іспанії, був заарештований гестапо під час вигнання на території окупованої Франції, а потім екстрадований німецькими чиновниками в Іспанію, де він був страчений режимом диктатора Франсиско Франко.
 
"У світлі цієї події німецький уряд не повинен ставити себе на сторону самодержавного режиму (іспанського прем'єр-міністра, - ред.) Рахоя", - написала вона у своєму блозі після візиту.
 
Зазначимо, що ще один депутат від "Лівих" Андрій Гунько у неділю взяв участь в акціях на підтримку Пучдемона у Берліні.
 
Нагадаємо, екс-главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона затримали 25 березня на території Німеччини неподалік кордону з Данією на підставі європейського ордеру на арешт.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top