A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 896

Ілон Маск розповів, у чому причина проблем з виробництвом Tesla Model 3

Генеральний директор Tesla Ілон Маск визнав, що його компанія занадто сильно покладається на роботів при зборці автомобілів.
 
Так Маск відреагував на питання про зрив термінів виробництва седана Model 3, пише НВ з посиланням на Futurism.
 
"Так, надмірна автоматизація в Tesla була помилкою. Якщо бути точним, моєю помилкою. Люди недооцінюються", - написав Ілон Маск в своєму блозі, відповідаючи на питання користувача про використання роботів при складанні Model 3.
 
За словами Маска, надмірна автоматизація призвела до того, що компанія не встигає збирати достатню кількість машин. Стало ясно, що деякі частини виробництва автомобілів не можуть бути успішно реалізовані роботами.
 
Також Ілон Маск пояснив затримки в збірці Model 3 технічною складністю автомобіля. За його словами, в неї додали занадто багато всього нового одночасно.
 
Відзначимо, що Tesla виробляє трохи більш ніж 2 000 електромобілів Model 3 на тиждень. Компанія все ж не змогла досягти поставленої мети - виробництва 2 500 Model 3 на тиждень - до кінця першого кварталу 2018 року. У третьому кварталі 2017 року компанія повинна була зібрати 1 500 таких машин, однак зібрала лише 260.
 
Як повідомляло НВ, за словами генерального директора Tesla Ілона Маска, виробнича лінія компанії повинна бути готова до виробництва повнопривідного варіанту Model 3, починаючи з цього літа. У діалозі з клієнтом Маск підкреслив, що Tesla повинна спочатку збільшити рівень виробництва. Що стосується повнопривідної моделі Tesla Model 3 Performance, Маск в якості термінів назвав "ймовірно, липень".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top