A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 884

У Москві остаточно знищили українську бібліотеку

У Москві завершили знищення Бібліотеки української літератури.
 
Про це повідомляє ТСН з посиланням на УНІАН.
 
Цього тижня з будівлі, де раніше містилася бібліотека, зникла вивіска. За словами колишніх співробітників, ще тиждень тому на будинку за адресою Трифонівська, 61 був напис: «Бібліотека української літератури».
 
Також недоступний і сайт бібліотеки, зазначається. що він перебуває на реконструкції.
 
За даними інформагентства, будівлю бібліотеки було передано Департаменту спорту російської столиці, там буде розміщено Центр розвитку туризму Москви. Частину фондів було відправлено до Бібліотеки іноземної літератури, частину викинули.
 
Адвокат Іван Павлов, який представляє інтереси колишнього директора бібліотеки Наталії Шаріної, повідомив, що 24 квітня Мосміськсуд о 15.00 продовжить розглядати апеляцію захисту на її вирок. Жінку  У МЗС назвали вирок екс-директорці бібліотеки української літератури у Москві судовим фарсом У МЗС назвали вирок екс-директорці бібліотеки української літератури у Москві судовим фарсом обвинувачують у розтраті грошей і поширенні екстремістської літератури.
 
Як повідомив один із співробітників бібліотеки, після репресій проти бібліотеки, засудження Шаріної, розшуку слідчими читачів за інтерес до «екстремістської» і «націоналістичної» літератури до читальних залів перестали заходити відвідувачі. Останніх двох бібліотекарів звільнили 1 березня цього року.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top