A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 870

Протести спрацювали: прем'єр Вірменії подав у відставку

На одинадцятий день протестів у Єревані прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян подав у відставку.
 
Про це офіційно повідомляє прес-служба вірменського уряду, пише Обозреватель.
 
"Звертаюся до вас в останній раз як глава держави. Нікол Пашинян мав рацію, я помилився. У ситуації, що склалася є кілька рішень, але ні на одне з них я не піду. Це не моє. Я залишаю посаду керівника нашої країни", - цитує слова Саргсяна прес-служба уряду.
 
Нагадаємо, що мітинги, демонстрації і ходи починаючи з 13 квітня проводило рух "Мій крок" на чолі з головою парламентської фракції блоку "Елк" ( "Вихід") Ніколом Пашіняном.
 
У неділю, 22 квітня Саргсян прийшов на зустрічі з Пашіняном, проте діалог зірвався після того, як опозиціонер заявив, що вони зібралися тут тільки для обговорення догляду Саргсяна.
 
Після цього прем'єр різко встав і пішов.
 
Через півтори години після цього інциденту, Пашинян був підданий приводу, а незабаром - затриманий. Протестні настрої, однак, не вщухли, а навпаки, ще більше посилилися. У понеділок вдень Пашинян був випущений на свободу, а через 2 години Саргсян оголосив про свій відхід з поста прем'єра.
 
Саргсян був обраний главою уряду 17 квітня поточного року, після двох президентських термінів.
 
Відповідно до нової конституції країни, що вступила в силу 9 квітня, глава уряду зосереджує в руках реальну владу в країні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top