A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 892

Кримський міст не витримав навантаження і тріснув

Кримський міст, яким окупанти мають намір з'єднати окупований півострів з материковою частиною Росії, вже дав тріщину, так і не дочекавшись відкриття.
 
"256 опора знову в лісах, каркаси в'яжуть, бетон подають. Пишуть про те, що тріснула. Все це неспроста" - повідомив користувач Кримець в Twitter, пише Обозреватель.
 
Як пише видання Кuresh.info, із 595 опор моста, 256-та опора знаходиться практично посередині Керченської протоки, тріснула в двох місцях.
 
Відзначається, що робочі знову зібрали каркас навколо опори, щоб перешкоджати подальшому руйнуванню і реставрувати її.
 
Тріснута опора віддалена від берега на 8 кілометрів.
 
У коментарі "Обозревателю" старший науковий співробітник Інституту водних проблем РАН, кандидат геолого-мінералогічних наук, гірничий інженер-гідрогеолог, член партії РОДП "Яблуко" Юрій Медовар заявив: "Цей міст треба розібрати і забути як страшний сон".
 
Нагадаємо, 11 квітня окупанти заявили, що почалося укладання асфальтобетону на автодорожньої арці. На арковому прольоті були встановлені 14 щогл зовнішнього освітлення, а за зовнішніми смугах руху - бар'єрне огородження.
 
Два дні потому на дорожнє покриття Кримського моста почали наносити розмітки. Пізніше, недобудований шляхопровід з'явився на Яндекс.Карти.
 
Як повідомляв "Обозреватель", 20 квітня у окупантів на фінальній стадії будівництва моста виникла проблема з документацією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top