A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 806

Гройсман розповів, за ремонт якої дороги він візьметься у першу чергу

Ремонт дороги здійснюватиметься у рамках реалізації спільного проекту Укравтодору та Міжнародного банку реконструкції та розвитку
 
Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський є пріоритетним завданням на 2018 рік.
 
Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Twitter, повідомляє Главком.
 
«Ремонт на ділянці дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський. Це один з найбільш пріоритетних проектів цього року», - зазначив Гройсман.
 
За його словами, від початку робіт у середині квітня здійснили фрезерування асфальтобетонного покриття та влаштування вирівнюючого шару.
 
18 квітня уряд схвалив рішення щодо капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці км 347+200 - км 356+200 (Полтавська область).
 
У КМУ вважають, що це дасть змогу зменшити рівень аварійності, що приведе до покращення екологічного та санітарного стану навколишнього середовища, поліпшить транспортно-експлуатаційні характеристики та пропускну спроможність на ділянці національного транспортного коридору Європа-Азія.
 
Ремонт дороги здійснюватиметься у рамках реалізації спільного проекту Укравтодору та Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) «Проект розвитку дорожньої галузі» при проведенні реконструкції міжнародної автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Полтава-Харків.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top