A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 703

Рейтинг паспортів світу: Україна на 38-му місці

Україна продовжує зміцнювати позиції в рейтингу паспортів, який відображає зміни в безвізовому режимі 199 країн і територій світу.
 
Про це пише Свідок з посиланням на Finance.ua.
 
Згідно з новим рейтингом від Henley & Partners, Японія встановила рекорд за кількістю держав і територій, які громадяни країни можуть відвідувати без візи – 189 напрямків. У лютому 2018 року японці могли в’їжджати без візи в 180 країн, такий же показник був у Сінгапуру.
 
Зараз сінгапурський паспорт розділив друге місце з німецьким – 188 країн з “безвізом”. На третьому місці опинилися відразу шість країн: Іспанія, Італія, Фінляндія, Франція, Швеція та Південна Корея.
 
Об’єднані Арабські Емірати виявилися країною з помітним зростанням в Індексі. У квітні країна опинилася на 23-му місці, що на 38 позицій вище в порівнянні з 2008 роком.
 
Китай також демонструє хороші результати: з лютого 2018 року китайський паспорт піднявся з 74-го на 68-е місце.
 
Україна продовжує зміцнювати позиції в рейтингу. За два місяці країна перемістилася з 42-го на 38-е місце і додала 10 держав в список безвізових напрямків, в тому числі в Перу і Уругвай.
 
Таким чином, станом на травень 2018 року українці можуть відвідувати без візи або за спрощеною процедурою в’їзду 128 країн світу.
 
Громадяни Мальти тепер мають безвізовий доступ в 182 країни, Антигуа і Барбуди – в 149 країн, включаючи всю Шенгенську зону. “У травні 2018 року в Індекс паспортів були додані 8 нових напрямів для безвізових подорожей (їх число збільшилося до 227), що вплинуло на показники і позиції багатьох країн в рейтингу”, – додали в Henley & Partners.
 
Індекс паспортів компанії Henley & Partners, раніше відомий як індекс візових обмежень (перейменований в 2018 році), являє собою міжнародний рейтинг країн за рівнем свободи пересування, яку вони надають своїм громадянам.
 
Індекс видається з 2006 року у співпраці з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA), яка підтримує найбільшу в світі базу туристичної інформації.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top