A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 724

Російські спецслужби запустили новий антиукраїнський проект

Російські спецслужби запустили новий проект «Перший національний український конгрес» з метою створення негативного образу України на міжнародній арені.
 
Про це повідомляється на сайті групи «Інформаційний Спротив».
 
«Кремль створив чергового гомункула – новий політичний проект, завдання якого – створення негативного образу України на міжнародній арені і, по можливості, підривання нашої держави зсередини за рахунок радикальної складової. Ім’я цьому проекту – Перший національний український конгрес (ПНУК)», – йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що реалізатор ідеї – громадянин США Рустам Ташбаєв, який раніше неодноразово потрапляв у поле зору українських правоохоронців, вирішив провести «конгрес» у Празі (Чехія). Захід проходив за закритими дверима.
 
За даними ІС, учасники визнали український парламент «нелегітимним» і визначили «конгрес» як альтернативні законодавчі збори. При цьому вони назвали МВС «джерелом корупції і кримінальної злочинності в Україні», а Генпрокуратуру і її підрозділи охарактеризували, як «злочинну організацію».
 
«...Згідно з офіційною заявою Ташбаєва (і це, до речі, прописано в основних завданнях Конгресу) «конгресмени» бажають створити в нашій країні паралельні силові структури, сформувати альтернативні «народні прокуратури»; легалізувати добровольчі батальйони і т. ін.», – вказує ІС.
 
Крім того, «конгрес» «офіційно» висунув у президенти України активіста Майдану Івана Бубенчика, якому зараз оголошено підозру в посяганні на життя співробітника правоохоронних органів під час Революції Гідності. Самого ж Ташбаєва, за даними ІС, призначили «крайовим командиром іноземних частин Української Повстанської Армії» «Йому надано широкі військові повноваження – від створення трибуналу для діючої влади до формування української національної армії як на території України, так і за її межами».
 
При цьому в ІС вказують на миттєву активність російських пропагандистських медіа, які розповсюдили новину про нового «кандидата в президенти України», – «майданівського стрілка», висунутого «українськими націоналістами».
 
«Загалом Москва працює в незмінному режимі: створює радикальні структури, а потім з їхньою допомогою влаштовує різного роду провокації та диверсії, у тому числі інформаційні», – підкреслили в «ІС».
 
Що стосується особи ініціатора ПНУК Ташбаєва, то в «ІС» повідомили, що він народився у Ленінграді, навчався у Калінінградському вищому військово-морському училищі, з якого той вирішив відрахуватися у зв’язку з бажанням «продовжити службу в Прибалтиці». У 1991 році він переїхав до Житомира, де в 1996 році його заарештовують представники УБОЗ, і деякий час Ташбаєв проводить у Житомирській колонії. Потім він поїхав до США, де в 1999-му отримав політичний притулок. Американське громадянство йому видали лише у травні 2015 року.
 
У січні 2015 року, вперше за 18 років, Ташбаєв приїхав в Україну і позиціонував себе «як військовий аналітик американського консорціуму «Strategem», який нібито готує програму перенавчання ЗСУ.
 
«Апофеозом діяльності Рустама Ташбаєва стали, можна назвати, події, що сталися 7 червня 2015 року, коли так звані активісти, безпосередньо ним керовані, встановили намети у центрі Києва, назвавши цю акції «Майданом 3.0». У подальшому акцію розігнала самооборона Майдану, а самого Ташбаєва депортували за межі України. При цьому СБУ вже тоді заявила, що провокаційні заходи фінансувалися через терористичні організації «ЛДНР», – повідомили в «ІС».
 
Джерело: https://zik.ua/news/2018/05/29/rosiyski_spetssluzhby_zapustyly_novyy_antyukrainskyy_proekt_1334349

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top