A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 689

Вчені знайшли засіб від раку

Низькі дози отрути - триоксида миш'яку - змушують відступити один з різновидів раку крові, гострий проміелоцитарний лейкоз.
 
Отруйну речовину, на думку вчених Північно-Західного університету в США, можна використовувати для лікування інших злоякісних захворювань, передає Обозреватель з посиланням на MedicalXpress.
 
Фахівці створили так звані нанобіни - частинки, які представляють собою сферичні ліпосоми, утворені ліпідним бішаром, і містять сполуки миш'яку.
 
Нанобіни потрапляють в кровотік, досягають клітин пухлини, де накопичуються і вивільняють отруту, вбиваючи злоякісні клітини, але не завдаючи шкоди здоровим тканинам. При цьому дрібні кровоносні судини, що формуються навколо пухлини, сприяють накопиченню везикул, а кисле середовище новоутворення допомагає розчинити частки миш'яку, що знаходиться всередині нанобінів.
 
В результаті експериментів стало відомо, що везикули з миш'яком ефективно вбивають клітини раку молочної залози, яєчників і легень.
 
Дослідники також планують прикріпити до нанобінів специфічні молекули, щоб допомогти їм подолати гематоенцефалічний бар'єр і пристосувати їх для лікування гліобластоми.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top