A+ A A-
  • Категорія: Новини
  • Перегляди: 883

Іспанці виділять €55 млн на найбільшу сонячну електростанцію в Україні

Сонячна електростанція з піковою потужність 57,6 МВт стане найбільшою в Україні
 
Девелоперська компанія UDP домовилася з іспанською Acciona Energia Global про спільний проект розширення Димерської сонячної електростанції в Київській області.
 
Про це повідомлять на Facebook-сторінці компанії, пише НВ.
 
"Світовий гігант вкладає €54,7 млн в розвиток станції, що дозволить зробити її найбільшою в Україні вже до кінця року. Дуже важливо, що компанія має світовий досвід - тобто крім фінансування вона дає нам знання. Якщо компанія з таким досвідом і потенціалом заходить в Україну, це показник того, що закордонний інвестор потроху починає вірити в країну", - заявив мажоритарний акціонер UDP Василь Хмельницький.
 
Як передає Інтерфакс-Україна, пікова потужність Димерської СЕС складе 57,6 МВт. Перша черга цієї СЕС була введена в експлуатацію компанією UDP Renewables влітку 2017 року. Запуск Димерської СЕС на повну потужність запланований на перший квартал 2019 року.
 
У UDP відзначають, що домовилися з Acciona Energia Global про спільну роботу над широким портфелем інвестиційних проектів як в сонячної, так і в вітровій енергетиці на українському ринку.
 
Відзначимо, що у кінці квітня 2018 року в м. Токмак Запорізької області ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої в Україні сонячної електростанції Тоkmak Solar Energy з загальною потужністю 50МВт.

Acciona Energy - дочірня компанія Acciona, що базується в Мадриді, є іспанською компанією, яка розробляє проекти в галузі поновлюваних джерел енергії, включаючи малу гідроенергетику, біомасу, сонячну енергію та теплову енергію, а також збут біопалива. Він також має активи в області спільного виробництва та виробництва вітряних турбін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top