A+ A A-

Повідомлення про злочин

До прокуратури Жовтневого району
м. Луганська
Мельничука Сергія Андрійовича, що
мешкає за адресою: вул. Лянгузова, 2, к. 70,
м. Луганськ, 91005

                             ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗЛОЧИН

Відповідно до ч.2 ст.10 Конституції України: "Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України". 

З 2009 року я навчаюся на кафедрі Політології у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля група № МКз – 391.

Викладач дисципліни "Правознавство" Таликін Є.А., порушуючи порядок застосування мов, який встановлено Конституцією та законами України,  21.03.2010 року читав лекцію малозрозумілою для мене іноземною російською мовою, чим порушив моє конституційне право на освіту (ст.. 53 Конституції України) українською мовою, яка має згідно Конституції всебічно розвиватися та функціонувати в усіх сферах суспільного життя на всій території України. На мої вимоги: читати лекцію у відповідності до чинного законодавства державною мовою, Таликін Є.А. категорично відмовив, аргументуючи тим, що більшість студентів бажає слухати лекцію російською мовою. Мої зауваження про те, що відповідно до ч.4  ст.. 92 Конституції України порядок застосування мов визначається виключно законами України, а не опитуванням аудиторії,  не змінили позиції Таликіна.

Внаслідок протиправних дій Таликіна Є.А. в аудиторії між мною і деякими студентами виник міжнаціональний конфлікт за мовною ознакою. Щоб не доводити цей конфлікт до бойових дій, я змушений був піти з лекції.

Таким чином, Таликін Є.А. вчинив умисні дії, спрямовані на обмеження моїх конституційних прав за мовною ознакою, розпалювання національної ворожнечі та приниження національної честі й гідності, чим скоїв злочин згідно ст.161 КК України.

Прошу вжити відповідних заходів щодо відновлення в роботі СНУ ім. В.Даля встановленого Конституцією України порядку застосування мов, відновити мої конституційні права, порушені Таликіним Є.А., а також вирішити питання відповідальності осіб, з вини яких відбуваються зазначені правопорушення.

      24.03.2010 р.                                                                    С.А. Мельничук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top