A+ A A-

"Мнє па-рускі удобна"

У кафе на території міжнародного аеропорту "Бориспіль" розгорівся гучний скандал через відмову обслуговувати клієнта українською мовою.

Учасник інциденту, доктор медичних наук, житель Тернополя Ігор Господарський повідомив у Facebook подробиці скандалу.

 

За словами Господарського, вночі 7 січня у кафе "Cup" бармен, який брав у нього замовлення, тричі наполегливо відповідав російською мовою на звернення до нього українською.

Потім доктор наук процитував частину своєї бесіди з барменом:

"Я не витримую:

- Молодий чоловіче, а Ви українською мовою не володієте?

- А мнє па-рускі удобна! - нахабно посміхається молодик.

- У сфері обслуговування Ви повинні спілкуватися державною мовою, а особливо тоді, коли відвідувач звертається до Вас українською, - настоюю я.

- Я шо, абязан пєрєхадіть с каждим клієнтам на єво язик?

- Ні, Вам достатньо в аеропорту володіти двома мовами: українською та англійською. Уявіть собі, що відвідувач би зараз звертався до Вас німецькою чи івритом...

- Я ваш івріт в ж*пє відєл! - переходить на відверте хамство "мальчік".

Ось тут на допомогу бармену приходить його колега, яка українською мовою вибачається за нього і всіляко намагається загладити ситуацію (очевидно, такі випадки тут трапляються не вперше).

Але "юноша" не вгаває:

- І ващє, ви слішкам украінізіравани! - заявляє він з-за спини дівчини-колеги".

Як зазначив Господарський, він "остовпів від хамства" і "уявив собі масштаб міжнародного скандалу, якби молодий чоловік потрапив би на делегацію туристів з Ізраїлю".

Відзначимо, що незабаром після інциденту адміністрація кафе принесла Ігорю Господарському свої вибачення і повідомила про звільнення бармена.

Інцидент у кафе викликав бурхливу реакцію в соціальних мережах:

"Геть вже оборзіли ці з обслуги! Хіба ж так можна? Чи їм не проводять тренінги на тему "клієнт завжди правий"?

"З туристами з Ізраїлю, якщо вони не володіли б українською (тоді, ймовірніше за все, вони одразу б звертались англійською), він би чемненько говорив собі англійською. Це з українцями він може собі дозволити так поводитись".

"Все просто: приймаючи на роботу працівника, він має відповідати двом головним критеріям: 1) Проф.навички ; 2)володіння держ.мовою".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top