A+ A A-

Мене задовбали трамваї і колії. Кондуктори-дебіли і профілакторії

От не маю ніякого бажання їздити тролейбусами-трамваями і, відповідно, купляти проїзні чи квиточки. Краще заплачу більше в маршрутці
і без неправомірного та зневажливого обслуговування доїду куди треба, пише Микола Шило.
 
Сьогодні, 19.03.18, близько 9 ранку сів на тролейбус з бортовим номером 3359, що йшов з Севастопільської площі по 8 маршруту в центр. Кондуктор, сивий вусатий дядько схожий на персонаж з казки "Ох", люто намагався заховати за червону кондукторську куртку своє українське походження (яке було добре чути по вимові) і надавав послуги виключно іноземною мовою.

Повертаючись з центру, десь об 11-30, я сів до тролейбуса бортовий номер 3356, що йшов по 9 маршруту на Севастопільську площу. Відчув себе щасливим, бо в ньому не було кондуктора! (Питання: чому кондуктор відсутній? Я ж плачу за проїзд враховуючи платню кондуктора!) Купив квиток у водія, котрий чемно українською зі мною поспілкувався. Їду. І раптом чую з тролейбусного гучномовця оголошення від того водія ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ!!!

В мене таке враження, що це Комунальне підприємство "Київпастранс" заставляє українців, котрі працюють у них, робити правопорушення і обслуговувати саме іноземною мовою! Що скажете, Київпастранс?

Прогнозую, що ця організація вчергове відмовчиться, зробивши вигляд, що нічого не сталося.

Сьогодні день народження Ліни Костенко. Навряд чи це щось каже комунальній службі. Але, замість її (Ліни Василівни) прекрасних творів, мені сьогодні хочеться присвятити Комунальне підприємство "Київпастранс" рядки написані Віктором Бронюком:
Мене задовбали трамваї і колії.
Кондуктори-дебіли і профілакторії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top