A+ A A-

Мені відмовили у веденні презентації автомобіля, через те, що я не розмовляю російською

Телеведучий "Першого Автомобільного" та ведучий "Dужого Radio" Юрій Рихлик про те, як він втратив замовлення через відмову спілкуватися російською мовою
 
Рано чи пізно це мало трапитися. Мені відмовили у веденні презентації автомобіля, через те, що я не веду російською)))))
Точніше я сам відмовився, бо не веду роcійською.
 
Ситуація банальна, але! До мене звернулася івент-агенція, яка організовує для ŠKODA Ukraine презентацію нового Skoda Karoq. Причому зі слів представника агенції, сам клієнт (Skoda) захотів мене у ролі ведучого. Ми все обговорили і вже готові були підписувати договір і виставляти рахунок (так, я працюю офіційно і оплачую податки). І тут було невеличке уточнення – "Чи можете Ви провести всю презентацію російською?".
 
Я пояснив що ні, тим більше презентація має бути не для покупців, а для колег журналістів, з якими я щодня спілкуюся українською і в нас ніколи не було проблем у комунікації. 
 
Мені пояснили що це прохання від клієнта! Клієнта, який сам захотів мене у ролі ведучого. Значить бачив мою роботу на премії Автороку і на Першому Автомобільному.
 
Це не питання принципу – це професіоналізм! Я не можу вести російською, англійською чи польською, бо я поки що погано спілкуюся цими мовами. І це моя проблема! Вона скоро вирішиться)
 
Але.... Для чого компанії, яка єдина з іноземних виробників має СВІЙ завод в Україні, презентація саме російською?
 
В Україні не так багато автомобільних журналістів. Тих, які ще й можуть провести автомобільний івент – ще менше. А тих, хто може професійно провести автомобільний івент українською – на пальцях порахувати. 
 
От я з тих, яких на пальцях порахувати)) Тому, якщо комусь треба презентація українською – звертайтеся)).

 

Юрій Рихлик

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top