A+ A A-

Хворий на рак АТОшник з Кропивницького: «Мене відмовились лікувати, бо я “убівал братскій народ”»

Онкохворого спецпризначенця з Кропивницького Віталія Драгана відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку.
 
Про це Драган заявив у інтерв’ю CBN.
 
Спочатку його лікували у Кіровоградському обласному онкодиспансері. Боєць пройшов вісім «хімій». Допомагали, хто міг, – ЗМІ, керівництво області, просто небайдужі. Однак лікування полегшення не приносило, стан погіршувався.
 
Згодом Віталій отримав направлення у Національний інститут раку.
 
«Потрапив до пані Губарєвої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, що мені потрібно. Зустріла вона мене “тепло”, аж у жар кинуло від слів: “Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”», – розповів він.
 
За його словами, з нього за курс лікування запросили повну вартість – 200 тисяч гривень.
 
Ганна Губарєва – родом з Донецька, починала працювати у Макєєвському онкодиспансері.
 
CBN зв’язався з Ганною Губарєвою по телефону, і вона фактично підтвердила слова Віталія Драгана.
 
«Він почув лише цю фразу», – сказала лікар.
 
За її словами, Віталій потребує пересадки кісткового мозку, але держава на це гроші не виділяє. Відтак боєць АТО повинен шукати спонсорів, щоб вони оплатили цю процедуру.
 
Повністю розмову кореспондента CBN з Ганною Губарєвою можна почути на аудіозапису.
 
Як повідомила у своєму Twitter в.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун лікар Національного інституту раку Ганна Губарєва, яка відмовилася лікувати ветерана АТО з Кропивницького Віталія Драгана, звільнена із обійманої посади.
 
"Лікар, яка відмовила ветерану АТО у лікуванні, вже звільнена. Дякую громадськості та народному депутату Оксані Корчинській за активну позицію на захист наших ветеранів", - написала вона.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top