A+ A A-
  • Категорія: Культура
  • Перегляди: 371

Ведучий ICTV переходить на українську мову і започатковує челендж

Перехід телеведучих на українську мову поступово набуває масовості. Цього разу про таке своє бажання заявив ведучий ранкового шоу «Ранок у Великому Місті» на ICTV, відомий блогер і публіцист Павло Казарін. Цікаво, що телеведучий, який народився в Криму, завжди розмовляв російською. Та тепер вирішив подолати мовний бар'єр усього за три місяці.

 

 «Я народився і виріс у Криму, - розповів Павло в прямому ефірі ранкової програми. - Для мене рідною мовою завжди була російська. Але мене, чесно кажучи, завжди дратувало, коли люди сприймають свою російськомовність як право не вчити українську мову. Але ти не можеш критикувати інших, поки не почнеш із самого себе. Тому я оголошую такий собі KazarinChallenge - за три місяці освоїти українську мову на рівні, достатньому для проведення прямих ефірів».

Щочетверга ведучий у прямому ефірі програми складатиме міні-іспит, щоб демонструвати всій країні свої досягнення.

 «Розумію, що мені буде непросто, - зізнається він. - Але, сподіваюсь, що вже у вересні вільно говоритиму українською».

Нагадаємо, що раніше про своє рішення перейти в ефірі на українську висловила ведуча програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна» Альона Вінницька. Ще раніше більше україномовних підводок з'явилося в ефірі шоу «Говорить Україна» у Олексія Суханова.

Детектор медіа

(С) http://uainfo.org/blognews/1493295994-veduchiy-ictv-perehodit-na-ukrayinsku-movu-i-zapochatkovue.html

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top