A+ A A-

Запрошення на презентацію.

23 грудня о 14-00 на МЕДВІН «Книжкова коляда» (вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський») відбудеться презентація книги Христини Ісаїв (Канада) «Переговори на захист прав людини в епоху Совєтів. Спогади».

http://www.medvin.kiev.ua/index.php/news/books/391-v-programi-perednovorichnogo-yarmarku

Схема розташування виставки http://www.medvin.kiev.ua/index.php/exhibitions/books

Олександр Басмат на UKRLIFE.TV

В гостях студії UKRLIFE.TV побував Олександр Басмат, голова Української Всесвітньої Правової Асоціації. В інтерв'ю гість розповів про книжку Христини Ісаїв, а також про значення української діаспори для української економіки.

Інформаційний лист

Вельмишановні Пані та Панове,

Українська Всесвітня Правозахисна Асоціація (УВПА) є громадською некомерційною організацією, яка прагне захистити громадянські свободи і людські права українців в Україні та за її межами.

10-й Світовий Конгрес Українців: неювілейні роздуми.

19 серпня у Львові починає роботу 10-й Світовий Конгрес Українців

Володимир Богайчук, член КЛГП СКУ

Дивні речі довкола Світового Конгресу Українців я помітив ще десять років тому. Тоді я перед початком 8-го Світового Конгресу Українців серед делегатів розповсюджував пресу. Мене щиро здивувала відповідь англійською мовою делегатки дуже поважного віку про те, що вона нібельмеса не тямить українською мовою. Досі не розумію: невже у діаспорі неможна нашкребти делегатів котрі б володіли українською мовою, чи у тієї пані не було іншої можливості побачити Україну?

Українське заробітчанство: раби і рабовласники

Володимир Богайчук, член Комісії Людських та Громадянських Прав СКУ

3 липня 2013 року в Києві відбулися ніби парламентські слухання “Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення”. «Ніби» тому, що вперше за період практикування таких слухань вони відбулися не у залі засідань Верховної Ради, а в приміщенні кінотеатру і без радіотрансляції. Депутатів теж, м’яко кажучи, було не густо. Я, як представник Комісії людських та громадянських прав Світового Конгресу Українців, з щирим інтересом спостерігав як в такій невимушеній обстановці заробітчани щось хотіли випросити у тих хто на них плює.

Вітання

Комісія Людських та Громадянських Прав Світового Конгресу Українців вітає члена Комісії Сергія Мельничука з закінченням Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля і отриманням базової вищої освіти за напрямом підготовки «Політологія» та здобуттям кваліфікації бакалавра з політології.

Лист КЛГП на захист Ольги Сніцарчук і фотографа Влада Соделя

КЛГП СКУ (бланк)

Президенту України

Віктору Януковичу

19 травня 2013 року

Вельмишановний пане Президенте!

Back to top