A+ A A-

Інформаційний лист

Вельмишановні Пані та Панове,

Українська Всесвітня Правозахисна Асоціація (УВПА) є громадською некомерційною організацією, яка прагне захистити громадянські свободи і людські права українців в Україні та за її межами.

Українська Всесвітня Правозахисна Асоціація заснована колишніми членами Комісії Людських та Громадянських Прав Світового Конгресу Українців. Ми переконані, що правозахист потребує організації, незалежної від урядів чи інших організацій.

Головною турботою УВПА є українські громади в різних країнах світу.

Засновники та прихильники УВПА усвідомлюють, що всесвітнє українство без повноцінного існування і розвитку української культури, української мови і громадянського суспільства в Україні є в значній мірі приреченим на зникнення. І це тісно пов’язано з дотриманням громадянських та людських прав у сучасній Україні.

Тому Статут УВПА передбачає членство як для українців та громадських організацій України, так і для діаспори. В своїй діяльності ми керуємося необхідністю допомоги українцям у відстоюванні їхніх людських та громадянських прав де б вони не перебували.

Українська Всесвітня Правозахисна Асоціація є відкритою для співпраці як для українців і українських громадських організацій так і для людей будь-якої національності і неукраїнських громадських організацій світу.

Запрошуємо до співпраці.

З повагою, Олександр Басмат, Голова УВПА

(C) http://uwhra.blogspot.com/ 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top