A+ A A-

Парламентські слухання

ПАРЛАМЕНТСЬКІ СЛУХАННЯ

"Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні"

Сесійний зал Верховної Ради України

11 березня 2015 року, 15 година

Веде засідання заступник Голови Верховної Ради України

О.І.СИРОЇД

 

 ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую вам. Запрошую до слова Богайчука Володимира, члена Координаційної ради з питань захисту української мови при Київській міській організації товариства «Меморіал» імені В.Стуса, підготуватися Товту Михайлу Михайловичу.

 17:14:03

БОГАЙЧУК В..

Шановне товариство! Протягом всього часу існування незалежної України замовчувалася тема мовних прав українців. Ця тема замовчувалася і на парламентських слуханнях присвячених функціонуванню української мови, заради замовчування цієї теми ігнорувалися ратифікований Верховною Радою міжнародний документ – це рамкова Конвенція про захист національних меншин, виключно лише тому, що в цьому документі чітко обмежені рамки визначені функціонування мовних прав національних меншин.

Тому Координаційна рада з питань захисту української мови, а також Українська всесвітня правозахисна асоціація з Канади, виступає з пропозицією провести парламентські слухання присвячені дотриманню мовних прав україномовних українців, власне, українців, як в Україні так і в діаспорі, а також функціонування української мови в Україні і в діаспорі.

Дякую за увагу. (Оплески)

ГОЛОВУЮЧИЙ … Я також почула і також погоджуюся  з тим, що ми повинні дбати про  гарантії мовних прав  українців, які також  в окремих, особливо в окремих   регіонах України  є  загрожені.

(С) http://static.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/SL110315.htm 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top