A+ A A-

19-й конкурс студентських наукових робіт

Товариство української мови

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 60

 До 200-річного ювілею Т. Шевченка і свого 25-ліття Товариство української мови спільно з Міжнародним благодійним фондом „Смолоскип” провадить

 19-й КОНКУРС

студентських наукових робіт

         Тема 2014 року: „Тарас Шевченко і українська мова”. Конкурс ставить на меті заохотити молоді таланти до дослідження мови та стилю Шевченка, до вивчення впливу постаті поета на розвиток української мови. Участь у конкурсі можуть брати студенти та випускники шкіл.

         Встановлено 6 премій: одна ПЕРША (800 гривень), дві ДРУГІ (по 500 гривень), три ТРЕТІ (по 300 гривень). Переможці нагороджуються грамотами. Кращі студії журі рекомендуватиме до друку. Всі учасники отримають цінні книги.

         Конкурс – творчий. До розгляду приймаються оригінальні, композиційно структуровані, логічні й грамотні наукові праці (крім курсових, дипломних та рефератів) в обсязі до 20 сторінок комп’ютерного видруку 12-м кеглем (із списком посилань включно). До студії слід додати рекомендацію фахівця та відомості про автора (навчальний заклад, факультет, курс, домашня адреса, номер телефону, ел-адресу). Роботи надсилати Товариству української мови поштою або здавати в канцелярію ректорату (Київ 01033, вул. Володимирська, 64) до 1 листопада 2014 року.

Рада Товариства

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Back to top