A+ A A-

Хрест навхрест: як Москва заважає Києву отримати незалежну церкву

Україна як ніколи близька до створення власної незалежної від Москви і визнаної православним світом церкви.
У Києві стверджують, що це станеться до кінця року, а Москва не вірить, але веде власні переговори й погрожує найбільшим релігійним розколом з часів Великої схизми.
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 161

Чи варто українцям відмовитися від Криму й Донбасу

Yuri Shevchuk
Весною 2014 р. незабаром після російської анексії Криму в одному провідному американському університеті з давньою традицією совєтських і пост-совєтських досліджень відбувся круглий стіл. В дискусії взяли участь американські, російські та українські експерти, які

ЄвроБЛЯхери

Успішний досвід "євробляхерів" слід негайно проектувати на інших правопорушників, і тепер усілякі контрабандисти, неплатники аліментів, боржники з комуналки та автокрадії мають моральне право пікетувати Кабмін з Радою, вимагаючи дотримання своїх "прав". Для цього, щоправда, потрібно буде скласти календарний план пікетів на Грушевського, або розбити Печерськ на зони впливу і заблокувати рух у центрі Києва до повної перемоги схибленої справедливості.
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 162

Нема на світі росіянина, котрий не вмів би говорити українською

Друзі! У вчорашній заміточці я не виокремила, що на українську мову мій співрозмовник так і не переходить. Бо для нього різниця є. То українці мусять не бачити різниці, щоб зраджувати рід свій легко, не замислюючись.
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 112

Чи ви знали, що можете обрати свого лікаря в приватних клініках?

Таку можливість ми закладали від самого початку трансформації системи охорони здоров’я і нарешті можемо оголосити офіційно: у рамках першої хвилі НСЗУ уклала договори з 12-ма приватними клініками та лікарями ФОПами з різних регіонів України!

 

Це означає, що кожен може обрати там свого лікаря так само, як у комунальній амбулаторії чи поліклініці, та лікуватися безоплатно.
Back to top