A+ A A-
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 145

Мама, я хочу бути антикорупціонером!

- СИНКУ, КИМ ТИ ХОЧЕШ БУТИ, ЯК ВИРОСТЕШ?
- МАМА, Я ХОЧУ БУТЬ АНТІКОРУПЦИОНЄРОМ!
 
І дєйствітєльно: як виявилось, так звана боротьба з корупцією в нашій країні - напрочуд прибуткове занятіє.
 
Словосполучення "так звана" вживаю по причині того, що з корупцією панове грантоєди по факту не боряться, а самі нею займаються, вибірково знаходячи корупціонерів і "корупціонерів" для медіа-травлі, коли: 1. у самих рильце - в пушку. 2. реальної корупції вони по факту не помічають, коли їм чи заплатили, чи політично це не вигідно.
 
Цілком демократична і справедлива норма - л ю д и м а ю т ь п р а в о з н а т и п р а в д у - е-декларування для грантожерів - відкриє очі тим нечисельнии громадянам, які вірили у святість т.зв.борців з корупцією. Почитайте про їхнє майно, записане на безробітних родичів, і космічні зарплати.
 
Вдумайтесь! Одна зарплата Дарії Каленюк - 700 000 грн/рік - вдвічі більша, ніж у президента. Що вже говорити про міністрів і депутатів.
 
От чого їм так пекло, мовляв, треба скасувати е-декларування для грантоїдських активістів. Не називайте їх громадськими активістами! - таке формулювання в дійсності принижує громадян із щирими поглядами, які проявляють політичну і соціальну активність, бо мають свої ідеологічні переконання, а не зарплату, як грантожери.
 
Але думаю, є ще більша причина їхньої істерики. Тепер правду знатимуть куратори із західних посольств і міжнародних фондів. І дєнєг більше, очевидно, цьому жулью не дадуть.
 
Андрій Лозовой
Back to top