A+ A A-

Я знов про російськомовних

Я знов про російськомовних. Найкраще було б – повернути їх до свого, українського. Та це вкрай важко.

 

Система поглядів для людини – ніби система координат для математичних розрахунків: вона служить базою для оцінки подій і вчинків людей. Оце – в плюс. Те – в мінус. Оце – високе. Те – низьке.

  • Категорія: Політика
  • Перегляди: 68

Поки половина українців говорить російською, нас завжди можуть прийти "визволяти" - Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у своєму привітанні з Днем української писемності та мови назвав мовну ситуацію в Україні "типово колоніальною" та закликав російськомовних співгромадян переходити на українську. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook міністра,
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 54

Як виховати українськомовну дитину в російськомовному оточенні? Поради відомого мовознавця

Рано чи пізно україномовні батьки опиняються в ситуації, коли їхні діти починають асимілюватись під російськомовне середовище. Хтось – більше, хтось – менше.  Колись український педагог Василь Сухомлинський сказав: «Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити». Як виховати українськомовну дитину в російськомовному оточенні? Як навчити дитину любити рідну мову?

Школа подала в суд на матір, яка не хоче, щоб її діти вчили російську мову

Вже рік директор школи та викладачі тиснуть на сім'ю.
У селі Розквіт Березовського району Одеської області багатодітна мати Лариса Сапункова бореться з керівництвом місцевої школи за право своїх дітей не вивчати російську мову,
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 64

Мова програмування Python замість російської мови

Весь день у своїй стрічці на фейсбуці я спостерігаю жорсткі батли між тими хто проти прийнятого у першому читанні Закону про мови та його прихильниками. Як виходець з російськомовного регіону, давно для себе вирішив, що основною мовою в моєму житті буде українська.
Back to top