A+ A A-
  • Категорія: Політика
  • Перегляди: 207

Хто захистить права україномовного туриста в Європі?

Хто захистить права україномовного українського туриста в Європі? Як виявилося, ніхто! Нікому! На жаль!
Ми спробували вивчити проблему, знайти вирішення і зацікавити високих державних мужів. Несподівано, вийшло досить симпатичне журналістське розслідування, яке, сподіваємося, зрушить ситуацію!
  • Категорія: Політика
  • Перегляди: 83

Каталонія в пошуках переможної стратегії

Алла Лазарева, Тиждень
На балконах житлових будинків у Барселоні майорять каталонські прапори. Не так рясно, як минулої осені, під час невдалого проголошення незалежності, але все ж таки. Наметове містечко протестувальників на площі Каталонії зникло, але невизначеність, що нависла над містом, наче усмішка Чеширського
  • Категорія: Політика
  • Перегляди: 94

Вчителі з російської були "гарадскімі", а наші – селюхи

Юрій Винничук
 
В совєтській школі вчителі історії, мови й літератури зазвичай не вирізнялися інтелектом. Хоча були й рідкісні винятки. Винятками були також викладачі російської літератури, вони були куди підкованіші за своїх колег з української літератури. Та й те сказати – вчителі з російської мови і літератури були "гарадскіє житєлі", а наші – селюхи.

Хрест навхрест: як Москва заважає Києву отримати незалежну церкву

Україна як ніколи близька до створення власної незалежної від Москви і визнаної православним світом церкви.
У Києві стверджують, що це станеться до кінця року, а Москва не вірить, але веде власні переговори й погрожує найбільшим релігійним розколом з часів Великої схизми.
  • Категорія: Суспільство
  • Перегляди: 159

Чи варто українцям відмовитися від Криму й Донбасу

Yuri Shevchuk
Весною 2014 р. незабаром після російської анексії Криму в одному провідному американському університеті з давньою традицією совєтських і пост-совєтських досліджень відбувся круглий стіл. В дискусії взяли участь американські, російські та українські експерти, які

ЄвроБЛЯхери

Успішний досвід "євробляхерів" слід негайно проектувати на інших правопорушників, і тепер усілякі контрабандисти, неплатники аліментів, боржники з комуналки та автокрадії мають моральне право пікетувати Кабмін з Радою, вимагаючи дотримання своїх "прав". Для цього, щоправда, потрібно буде скласти календарний план пікетів на Грушевського, або розбити Печерськ на зони впливу і заблокувати рух у центрі Києва до повної перемоги схибленої справедливості.
Back to top