A+ A A-
  • Категорія: Про сайт
  • Перегляди: 5080

Про сайт

Про сайт "Слово і діло" (www.slovoidilo.com)

Міжнародні організації визначають націю як групу людей, об’єднаних історією, звичаями, дотриманням певних законів і мовою. В українців украли історію, заборонили звичаї, закони змінили на "панятія" – а нація існує, бо основним націєутворюючим чинником є мова. Саме тому сучасні окупанти та їхні холуї докладають так багато зусиль для знищення української мови, а відтак і української нації. За межами України теж існує банальна українофобія та політика геноциду українців.

 

Ще в період судової боротьби з АвтоЗАЗом за право на отримання інформації про товар українською мовою, я відчув протидію моїм намаганням донести до українців інформацію про їхні мовні права. Інформаційна блокада проривалась надзвичайно важко. Посильну підтримку надавали знайомі і незнайомі люди, але щиро і професійно. Тому з розумінням сприйняв пропозицію друзів по боротьбі щодо створення інтернет-видання відповідного спрямування. Та сайт не обмежується лише мовно-правозахисною тематикою.

 

Сайт створено у квітні 2010 року за фінансової допомоги тодішньої Комісії людських та громадянських прав Світового Конгресу Українців.

 

З мало залежних від мене і не дуже зрозумілих мені причин у серпні 2013 сайт було заблоковано і діяльність його вдалося поновити лише у січні 2014. Попри певні втрати вдалося у повному обсязі зберегти головне: матеріали розділу «Право на мову. Практика».

 

Україна перебуває під окупацією. Ми, українці, не можемо розраховувати на підтримку держави під назвою "Україна". Для неї ми непотріб, тому мусимо розраховувати лише на самих себе.

 


Запрошую до співпраці усіх небайдужих. Сподіваюсь заданий напрямок діяльності буде підтриманий дописувачами не лише з України.

 

Пам’ятаймо: достоїнство, гідність – це зовнішній вияв усвідомлення своїх прав, свого значення, поваги до себе.

Володимир Богайчук, керівник проекту.

Back to top